Om oss

Vi brinner för att göra världen lite bättre varje dag. Boards on Fires bidrag är att bygga världens bästa lösning för daglig styrning och förbättringsarbete. Digitala verktyg som visualiserar data på ett sätt som alla kan fatta.

BoF-teamet

Liam Andersson

Account Manager

+46 70-614 25 79

liam.andersson@boardsonfire.com

Viktor Johansson

Account Manager

+46 76-310 33 71

viktor.johansson@boardsonfire.com

Anton Jarl Rudenborg

Sales Manager

+46 73-501 00 81

anton.jarl@boardsonfire.com

Irene Sandstedt

CFO

+46 70-228 91 61

irene.sandstedt@boardsonfire.com

Ludwig Ekenstam

Customer Success Agent

ludwig.ekenstam@boardsonfire.com

Anna Sunesson

HR-chef

Martin Kassar

Frontend developer

martin.kassar@boardsonfire.com

Ola Karlsson

CTO

+46 70-230 68 97

ola@boardsonfire.com

Jonas Sjöberg

Developer

jonas.sjoberg@boardsonfire.com

Tobias Runesson

Developer

tobias.runesson@boardsonfire.com

Gabriel Svennerberg

CPO

+46 73-687 07 30

gabriel@boardsonfire.com

Vilja

Customer Cuddle Agent

woof.woof@boardsonfire.com

Emil Palrén

Graphic designer

emil.palren@boardsonfire.com

Mats Ekenstam

CEO

+46 70-977 00 20

mats.ekenstam@boardsonfire.com

Filip Lendahls

CMO

+46 72-249 00 28

filip@boardsonfire.com

Ronny Andersson

COO

+46 70-533 75 25

ronny@boardsonfire.com

Boards on fire AB

Du hittar oss på våning 17 i Icon Växjö. Kom gärna upp på en kaffe och njut av utsikten!

Storgatan 82a
352 46 Växjö
Sverige

info@boardsonfire.com

Gratis webbdemo

Vi kan berätta allt om Boards on Fire. Men det är enklare att visa. En snabb webbdemo ger dig grunderna i våra lösningar.

Några av våra kunder

Abetong
Scapa
Väderstad
Micropower Group
Nordic Nest