Om oss

Vi brinner för att göra världen lite bättre varje dag. Boards on Fires bidrag är att bygga världens bästa lösning för daglig styrning och förbättringsarbete. Digitala verktyg som visualiserar data på ett sätt som alla kan fatta.

BoF-teamet

Liam Andersson, säljare på Boards on Fire.

Liam Andersson

Account Manager

+46 70-614 25 79

liam.andersson@boardsonfire.com

Porträttfoto av Anton Jarl Rudenborg, säljchef på Boards on Fire.

Anton Jarl Rudenborg

Sales Operations Manager

+46 73-501 00 81

anton.jarl@boardsonfire.com

Porträttfoto av Christofer de la Motte.

Christofer de la Motte

Account Manager

+46 70 935 40 01

christofer.delamotte@boardsonfire.com

Irene Sjöstedt, CFO på Boards on Fire.

Irene Sandstedt

CFO

+46 70-228 91 61

irene.sandstedt@boardsonfire.com

Ludwig Ekenstam, Customer Success Agent

Ludwig Ekenstam

Customer Success Agent

ludwig.ekenstam@boardsonfire.com

Anna Sunesson

HR-chef (tjänstledig)

anna.sunesson@boardsonfire.com

Björn Pettersson

Tf HR-chef

bjorn.pettersson@boardsonfire.com

Porträttfoto av Cecilia Florheden, Boards on Fire.

Cecilia Florheden

Customer Success Agent

+46 70-528 77 86

cecilia.florheden@boardsonfire.com

Porträttfoto av Simon Gustavsson, Boards on Fire.

Simon Gustavsson

Customer Success Manager

+46 76 168 92 98

simon.gustavsson@boardsonfire.com

Porträttfoto av Martin Kassar, utvecklare på Boards on Fire.

Martin Kassar

Frontend developer

martin.kassar@boardsonfire.com

Porträttfoto av Ronny Andersson på Boards on Fire.

Ronny Andersson

CBDO

+46 70-533 75 25

ronny@boardsonfire.com

Frida Bolin Frontend-utvecklare på Boards on Fire

Frida Bolin

Frontend developer

frida.bolin@boardsonfire.com

Porträttfoto av Tobias Runesson, utvecklare på Boards on Fire.

Tobias Runesson

Developer

tobias.runesson@boardsonfire.com

Porträttfoto av Emil Palrén, designer på Boards on Fire.

Emil Palrén

Graphic designer

emil.palren@boardsonfire.com

Porträttfoto av Jonas Sjöberg, utvecklare på Boards on Fire.

Jonas Sjöberg

Developer

jonas.sjoberg@boardsonfire.com

Porträttbild av hunden Vilja i Boards on Fire-tröja.

Vilja

Customer Cuddle Agent

woof.woof@boardsonfire.com

Loui Lindkvist Nielsen, praktikant Boards on Fire

Loui Lindkvist Nielsen

Praktikant Utveckling

loui.lindkvist@boardsonfire.com

Gabriel Svennerberg, CPO på Boards on Fire.

Gabriel Svennerberg

CPO

+46 73-687 07 30

gabriel@boardsonfire.com

Ola Karlsson, CTO på Boards on Fire.

Ola Karlsson

CTO

+46 70-230 68 97

ola@boardsonfire.com

Filip Lendahls, CMO på Boards on Fire.

Filip Lendahls

CMO

+46 72-249 00 28

filip@boardsonfire.com

Mats Ekenstam, vd på Boards on Fire.

Mats Ekenstam

CEO

+46 70-977 00 20

mats.ekenstam@boardsonfire.com

Boards on fire AB

Du hittar oss på våning 17 i Icon Växjö. Kom gärna upp på en kaffe och njut av utsikten!

Storgatan 82a
352 46 Växjö
Sverige

info@boardsonfire.com

Gratis webbdemo

Vi kan berätta allt om Boards on Fire. Men det är enklare att visa. En snabb webbdemo ger dig grunderna i våra lösningar.