Om oss

Vi brinner för att göra världen lite bättre varje dag. Boards on Fires bidrag är att bygga världens bästa lösning för daglig styrning och förbättringsarbete. Digitala verktyg som visualiserar data på ett sätt som alla kan fatta.

BoF-teamet

Filip Lendahls

CCO

+46 72-249 00 28

filip@boardsonfire.com

Gabriel Svennerberg

CPO

+46 73-687 07 30

gabriel@boardsonfire.com

Ronny Andersson

COO

+46 70-533 75 25

ronny@boardsonfire.com

Ola Karlsson

CTO

+46 70-230 68 97

ola@boardsonfire.com

Mats Ekenstam

CEO

+46 70-977 00 20

mats.ekenstam@boardsonfire.com

Irene Sandstedt

CFO

+46 70-228 91 61

irene@boardsonfire.com

Emil Palrén

Graphic designer

Alexander von Zeipel

International relations

+32 493 515 511

alexander.von.zeipel@boardsonfire.com

Boards on fire AB

Du hittar oss på våning 17 i Icon Växjö. Kom gärna upp på en kaffe och njut av utsikten!

Storgatan 82a
352 46 Växjö
Sverige

info@boardsonfire.com

Några av våra kunder

Abetong
Scapa
Väderstad
Micropower Group
Nordic Nest